Wygrana z rezerwami Piasta Gliwice

Trzeci mecz Polonii w rundzie wiosennej i trzeci komplet punktów dla drużyny prowadzonej przez Jacka Trzeciaka! Tym razem Polonia Bytom pokonała Piasta II Gliwice, w stosunku 2-1 (2-0). Bramki dla "Królowej Śląska" strzelali: Adrian Krysian w 11 minucie oraz Michał Zieliński w 23 minucie spotkania, dla gości honorowego gola zdobył Rubén Jurado w 86 minucie, który kilka minut wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego za zagraniem ręką w pol karnym Wojciech Mroza. Wielkie brawa należą się naszemu bramkarzowi Marcinowi Michalakowi za świetną interwencję.

Polonia Bytom: 1.Marcin Michalak - 7.Robert Trznadel, 19.Jacek Broniewicz (K), 3.Mariusz Malec, 5.Krzysztof Michalak - 25.Kamil Banaś (46' 27.Dawid Skrzypiński), 18.Łukasz Grube, 13.Wojciech Mróz, 11.Adrian Krysian (66' 20.Rafał Sadowski) - 23.Marcin Lachowski (71' 21.Bartłomiej Setlak), 77.Michał Zieliński (80' 9.Dawid Cempa)

Piast II Gliwice: 29.Szumski* – Czogała (77' Dziczek), 13.Docekal*, 16.Nieves*, Paskuda* - 6.Dytko, Kubik, 18.Izvolt*, Budzik (80' Przemyk), 24.Kędziora* (46' 2.Rubén Jurado*) - Ciechański (59' Tomanek)

*-zawodnik pierwszej drużyny Piasta Gliwice , który występuje w T-Mobile Ekstraklasa

żółte kartki: Krysian, Zieliński - Nieves, Dytko