Kolejna sparingowa porazka Polonii.

Niestety ale Polonia w swoim kolejnym sparingu przegrywa ze  Zniczem Pruszków 1:6 (1:3).

W rozegranym dziś w Rybniku-Kamieniu meczu kontrolnym Polonia Bytom, wicelider III ligi śląsko-opolskiej, została rozgromiona przez II-ligowy Znicz Pruszków. Wynik 1:6 mówi sam za siebie, choć całkowicie przesądzony został dopiero w II połowie, gdy w zespole niebiesko-czerwonych pojawiło się kilku testowanych zawodników i miejscowych juniorów. Co prawda w 20 minucie kontaktową bramkę dla Polonii zdobył Michał Zieliński, ale - jak się później okazało - było to jedynie honorowe trafienie.

Bramki: Zieliński 30 - głową - Górski 2, Januszewski 15 - karny, 39, Muszyński 56, 75, Kopciński 87.

POLONIA (I połowa): Kuczera - Trznadel, Broniewicz, Malec - W. Mróz, Setlak, zawodnik testowany I, Krzemień, Lachowski, K. Michalak - Zieliński; (II połowa): M. Michalak - Skrzypiński, Banaś, K. Michalak - Grube, Górniak, Sadowski, Cyganek, zawodnik testowany II, Walesa - Stefański. Trener Jacek TRZECIAK.

Zródlo:wlasne/katowickisport.pl