Wysoka porażka w ostatnim sparingu.

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami II Ligi. Polonia Bytom przegrała wysoko na wyjeździe z III-ligowym Ruchem Zdzieszowice aż 4-1 (1-0). Gole dla gospodarzy strzelali: Michał Bachor w 20 minucie, Dawid Kiliński w 53 minucie, Patryk Matuszek w 62 minucie oraz Karol Wanat w 85 minucie spotkania. Jedyna bramka dla Polonii padła w 90 minucie spotkania, a jej strzelcem był obrońca Norbert Radkiewicz.

Polonia Bytom: zawodnik testowany (12.Andrzej Wiśniewski) - 7.Robert Trznadel (27.Dawid Skrzypiński), 19.Jacek Broniewicz, 3.Mariusz Malec (30.Norbert Radkiewicz), 16.Daniel Kutarba (5.Krzysztof Michalak) - 22.Sebastian Pączko (8.Kamil Mańkowski), 18.Łukasz Grube (Andrzej Piecuch), 20.Kamil Zalewski (15.Dawid Krzemień), 23.Marcin Lachowski (17.Patryk Stefański), 10.Damian Michalik (Łukasz Rylukowski) - 77.Michał Zieliński (9.Dawid Cempa)

Źródło: własne/90minut.pl