Polonia Bytom - Radomiak Radom. "Gorąca" końcówka z Radomiakiem!

Polonia Bytom wygrała z Radomiakiem Radom 2:1 (0:0) w spotkaniu 16. kolejki rozgrywek II ligi, rozegranym w sobotę o godzinie 18:00.

Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach, kiedy to najpierw Polonię na prowadzenie w 86 minucie wyprowadził Idrissa Cisse. Chwilę później, napastnik bytomian brutalnie został sprowadzony na ziemię, kiedy to po jego interwencji, Marcin Michalak musiał wyciągać piłkę z siatki. Poloniści nie załamali się takim obrotem zdarzeń a w doliczonym czasie gry, Marcin Lachowski w bliźniaczej akcji z pierwszego trafienia, dał Polonii komplet punktów.

Materiały video po wygranej z Radomiakiem:

Konferencja prasowa oraz bramki

Obszerny skrót meczu

Polonia Bytom – Radomiak Radom 2:1 (0:0)

Bramki: Cisse (86), Lachowski (90) – Cisse (89) gol sam.

Polonia: M. Michalak – Trznadel, Broniewicz, Malec, Skrzypiński (83′ Lika), Setlak, Radkiewicz (61′ K. Michalak), Zalewski (81′ Mróz), Lachowski, Pączko (64′ Cisse), Michalik.

Radomiak: Kula – Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski – K. Puton (62′ Wolski), Chrabąszcz (90′ W. Puton), Kwiek, Brągiel – Leandro (77′ Adu), Ropski (70′ Śliwiński).
Widzów: 756.